Telefon: +385 43/335-330, Mob: +385 91 61 99 466, Email: info@maletic.eu

OBAVIJEST

Odlukom Stožera civilne zaštite o popuštanju mjera, 4.5. otvaramo Poliklinike u Zagrebu i Daruvaru. Poduzeli smo sve mjere za očuvanje zdravlja i zaštitu naših klijenata i djelatnika, te naše Poliklinike opremili novim uređajima koji pročišćavaju zrak i dezinficiraju naše prostore, po Svjetskim standardima za zaštitu od COVID-19.

Svi naši djelatnici i klijenti kod dolaska u Polikliniku dobivaju potrebnu zaštitnu opremu, te se analizira epidemiološka anamneza i provjerava zdravstveno stanje.

Naše su konzultacije uvijek bile i ostaju besplatne, a za sve koji nisu u mogućnosti posjetiti nas, moguće je konzultacije i dalje obaviti online. Nazovite nas na +385 1 7079 525 (Zagreb) +385 43 335 330 (Daruvar) ili nam pišite na info@maletic.eu ili ana@maletic.eu. Telefonski ili Email-om ćemo Vam ponuditi termin i upute za online konzultacije. U online konverzaciju možete se uključiti preko mobilnog telefona ili računala koje ima kameru i mikrofon.

Vaš team Poliklinike Maletić